Ndërlidhjet

Përkujtohen viktimat e Masakrës së Srebrenicës


Përkujtohen viktimat e Masakrës së Srebrenicës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Njëzetetre vjet më parë, forcat serbe vranë mbi 8 mijë myslimanë në Srebrenicë të Bosnje dhe Hercegovinës. Kjo masakër u cilësua si akti më i keq i gjenocidit në Evropë që nga Lufta e Dytë Botërore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG