Ndërlidhjet

Maqedonia nënshkruan marrëveshjen për anëtarësim në NATO


Maqedonia nënshkruan marrëveshjen për anëtarësim në NATO
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Kryeministri maqedon, Zoran Zaev dhe Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, kanë nënshkruar marrëveshjen për të nisur procesin e anëtarësimit të Maqedonisë në aleancë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG