Ndërlidhjet

Artistët e punimeve të dorës bëhen bashkë


Artistët e punimeve të dorës bëhen bashkë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Artistët e punimeve të dorës kanë promovuar punën e tyre në dyqanin e Leka Lamps, iniciativë kjo e cila është marrë për herë të parë. Këta artistë nuk e kanë mundësinë që të posedojnë dyqanet e tyre dhe në këtë mënyrë janë rrjetet sociale ato në të cilat i shesin punimet e tyre unike. (Pamjet: Bujar Tërstena)

Artistët e punimeve të dorës kanë promovuar punën e tyre në dyqanin e Leka Lamps, iniciativë kjo e cila është marrë për herë të parë. Këta artistë nuk e kanë mundësinë që të posedojnë dyqanet e tyre dhe (Pamjet: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG