Ndërlidhjet

Peticion për një arsim më cilësor në Kosovë


Peticion për një arsim më cilësor në Kosovë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Turn off for: Albanian Më shumë se 120 mijë nënshkrime janë mbledhur nga nxënës, mësimdhënës, prindër dhe qytetarë që për qëllim kanë thirrjen për arsim më cilësorë në vend. Peticioni në mënyrë simbolike i është dorëzuar kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG