Ndërlidhjet

Takimi Trump-Putin: "I turpshëm" apo "top-klasë"


Takimi Trump-Putin: "I turpshëm" apo "top-klasë"
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Komentet në televizionet ruse kanë qenë gjerësisht pozitive në lidhje me samitin Trump-Putin, por kritika të fuqishme ka pasur në mediat amerikane dhe ndërkombëtare për mënyrën se si presidenti amerikan e trajtoi takimin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG