Ndërlidhjet

Shtatë persona dënohen për terrorizëm


Shtatë persona dënohen për terrorizëm
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar shtatë persona me gjithsej 18 vjet e katër muaj burgim për vepra që ndërlidhen me terrorizëm, pjesëmarrje në luftëra të huaja dhe armëmbajtje pa leje.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG