Ndërlidhjet

Avramopoulos: Kosova ka plotësuar kriteret për liberalizimin e vizave


Avramopoulos: Kosova ka plotësuar kriteret për liberalizimin e vizave
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Komisioneri i Bashkimit Evropian për Migrim, Çështje të Brendshme dhe Shtetësi, Dimitris Avramopoulos ka njoftuar se Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret për liberalizimin e vizave. Këto komente ai i bëri gjatë një konference të përbashkët me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG