Ndërlidhjet

Zjarre vdekjeprurëse në Greqi


Zjarre vdekjeprurëse në Greqi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Së paku 60 njerëz vdiqën nga zjarret pranë Athinës.Autoritetet i cilësuan ato si flakët më vdekjeprurëse në më shumë se një dekadë.Ato u përhapen në perëndim dhe lindje të kryeqytetit grek, të shoqëruara me temperatura të larta deri në 40 gradë Celsius dhe erëra të forta. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG