Ndërlidhjet

Foggo: NATO e gatshme të ruajë sigurinë e Kosovës


Foggo: NATO e gatshme të ruajë sigurinë e Kosovës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00

Admirali amerikan, James Foggo, Komandant i Komandës së Forcave të Bashkuara Aleate në Napoli që vizitoi bazën ushtarake të KFOR-it Nothing Hill në afërsi të Leposaviqit, u shpreh se NATO do të vazhdojë të përkrahë institucionet e Kosovës dhe të ofrojë siguri për qytetarët. (Video: Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG