Ndërlidhjet

Vdes John McCain, senator, veteran dhe kandidat presidencial


Vdes John McCain, senator, veteran dhe kandidat presidencial
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

John McCain, senator amerikan në gjashtë mandate, ish i burgosur në luftë dhe dy herë kandidat presidencial, ka humbur betejën ndaj një kanceri agresiv në tru, në moshën 81 vjeçare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG