Ndërlidhjet

Sa janë të sigurta urat në Kosovë?


Sa janë të sigurta urat në Kosovë?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Shembja e një urë në Gjenova të Italisë, ku vdiqën 43 persona, i ka shtyrë shumë vende të Evropës të shohin sa janë të sigurta ato. Shumica e urave në Kosovë janë ndërtuar në vitet ‘70 dhe disa prej tyre nuk janë të projektuara për të mbajtur pesha të rënda. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG