Ndërlidhjet

Vizita e Vuçiqit në Ujman


Vizita e Vuçiqit në Ujman
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka nisur sot vizitën dyditore në Kosovë. Ai ka vizituar Qendrën Ekologjike Sportive në Zubin Potok dhe Liqenin e Ujmanit (Gazivodës).

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG