Ndërlidhjet

Maqedonia në "prapa kthehu"


Maqedonia në "prapa kthehu"
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:12:26 0:00

Referendumi për ndryshimin e emrit në Maqedoni ishte vetëm pikënisja e rrugëtimit të këtij vendi drejt anëtarësimit të mundshëm në Bashkimin Evropian dhe në NATO. Tani që dështoi, cilët janë skenarët e mundshëm?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG