Ndërlidhjet

Thaçi dhe Vuçiq nuk presin shumë rezultate nga samiti i Berlinit


Thaçi dhe Vuçiq nuk presin shumë rezultate nga samiti i Berlinit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq deklaruan se nuk presin shumë rezultate nga samiti i Berlinit. Thaçi tha se pa SHBA nuk mund të ketë marrëveshje Kosovë-Serbi ndërkaq Vuçiq kërkoi heqjen e tarifës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG