Ndërlidhjet

Mogherini: Nuk ka pasur kurrë diskutime për shkëmbim territoresh


Mogherini: Nuk ka pasur kurrë diskutime për shkëmbim territoresh
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:42 0:00

“Derisa tarifa që u ka vënë Prishtina mallrave të importuara nga Serbia dhe Bosnja, mbetet në fuqi, nuk shoh kushte për thirrjen e dialogut në nivel të lartë”, tha në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, përfaqësuesja e Lartë e BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Federica Mogherini.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG