Ndërlidhjet

Të djathtit ekstrem shkaktojnë incident gjatë performancës për viktimat e Srebrenicës


Të djathtit ekstrem shkaktojnë incident gjatë performancës për viktimat e Srebrenicës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Njëzet persona me bluza me fytyrën e Ratko Mladiqit dhe me simbole të tjera nacionaliste, shkaktuan një incident gjatë një performance në Beograd për nder të viktimave të gjenocidit në Srebrenicë. Duke kënduar këngë nacionaliste, ata shpalosën një pankartë ku fyenin viktimat e gjenocidit në Srebrenicë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG