Ndërlidhjet

Dëmet nga tërmeti në Shqipëri


Dëmet nga tërmeti në Shqipëri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Tërmeti që goditi të shtunën Shqipërinë i shkallës 5.8 të Rihterit, shkaktoi disa dëme në objekte dhe prona private. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë 105 persona kanë marrë shërbim mjekësor për lëndimet që kanë pësuar, 74 prej të cilëve në spitalin e Traumës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG