Ndërlidhjet

Superheronjtë zbresin në Prishtinë

Karaktere të filmave të animuar si Supermeni, Betmeni dhe Spajdermeni u lëshuan me litarë nga objekti i Pediatrisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, duke sjellë gëzim te fëmijët e shtrirë në këtë klinikë.

XS
SM
MD
LG