Ndërlidhjet

16x9 Image

Ibrahim Berisha

Ibrahim Berisha është kameraman dhe montazhier i Radios Evropa e Lirë në Prishtinë.

Prodhuar nga Ibrahim Berisha

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG