Ndërlidhjet

Përleshje fizike ndërmjet deputetëve serbë


Përleshje fizike ndërmjet deputetëve serbë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Deputetët serbë të pozitës dhe opozitës janë përleshur fizikisht gjatë seancës së Kuvendit. Shkak ishte miratimi i një ligji për komunitetet fetare në Malin e Zi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG