Ndërlidhjet

Borrell flet për dialogun Kosovë-Serbi


Borrell flet për dialogun Kosovë-Serbi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Shefi i diplomacisë së BE-së, Josep Borrell thotë se dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë duhet të rinisë. Në këtë intervistë për REL ai flet edhe për të dërguarin e posaçëm të BE-së për këto bisedime.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG