Ndërlidhjet

Intervistë me Komisionarin për Zgjerim të BE-së,Oliver Varhelyi


Intervistë me Komisionarin për Zgjerim të BE-së,Oliver Varhelyi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Komisionari për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi, ka thënë për Radion Evropa e Lirë se ministri i Jashtëm i Slovakisë, Miroslav Lajçak është një zgjedhje e mirë për të qenë përfaqësues i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG