Ndërlidhjet

Grupi i Vishegradit mbështet integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE


Grupi i Vishegradit mbështet integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Çekia, Sllovakia, Polonia dhe Hungaria mbështesin integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE. I njohur si Grupi i Vishegradit, këto vende do të ofrojnë asistencë teknike dhe ndihmë për këto vende gjatë procesit të integrimit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG