Ndërlidhjet

Lëkundje të fuqishme në Zagreb


Lëkundje të fuqishme në Zagreb
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Mëngjesin e së dielës Zagrebi është goditur nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.4 shkallë të Rihterit. Në këto pamje shihen dëmet që kanë shkaktuar lëkundjet si shembja e disa ndërtesave dhe dëmtimi i veturave. (REUTERS)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG