Ndërlidhjet

Pse larja e duarve mund të shpëtojë jetë?


Pse larja e duarve mund të shpëtojë jetë?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Një nga gjërat më të mira dhe më të thjeshta për t'u mbrojtur nga koronavirusi është larja e duarve. Mjekët këshillojnë që ato të lahen me sapun dhe ujë të ngrohtë në mënyrë që të largohet infeksioni.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG