Ndërlidhjet

A është afër ilaçi për koronavirus?


A është afër ilaçi për koronavirus?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Një vaksinë që krijon mbrojtje nga koronavirusi mund të jetë më shumë se një vit larg për t’u zhvilluar dhe aprovuar. Por, shumë shkencëtarë janë duke lëvizur shumë shpejt për të ndihmuar në trajtimin e sëmundjes COVID-19 si dhe në ndaljen e tij për t’u shpërndarë. (REUTERS)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG