Ndërlidhjet

Protesta pas shembjes së Teatrit Kombëtar në Tiranë


Protesta pas shembjes së Teatrit Kombëtar në Tiranë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Në orët e hershme të së dielës, forca të shumta policore dhe mjetet e rënda të Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit kanë nisur punën për shembjen e Teatrit Kombëtar të Shqipërisë. Policia është konfrontuar me grupe protestuesish që kundërshtonin shembjen e Teatrit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG