Ndërlidhjet

Policia largon protestuesit para Shtëpisë së Bardhë


Policia largon protestuesit para Shtëpisë së Bardhë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Përleshje të dhunshme ndodhën jashtë Shtëpisë së Bardhë midis ushtrisë dhe policisë amerikane dhe protestuesve që demonstrojnë kundër brutalitetit të policisë pas vdekjes së George Floyd, javën e kaluar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG