Ndërlidhjet

Protestat në SHBA


Protestat në SHBA
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Në Shtetet e Bashkuara kanë vazhduar protestat për vrasjen e një afrikano-amerikani në Mineapolis, derisa shumë shtete kanë vendosur masën e shtetrrethimit për të parandaluar trazirat, dhunën dhe plaçkitjet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG