Ndërlidhjet

Protesta të dhunshme në Beograd


Protesta të dhunshme në Beograd
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Në Beograd kanë vazhduar protestat kundër shtrëngimin e masave ndaj pandemisë. Policia ka përdorur gaz llotsjellës për të shpërndarë protestuesit para Kuvendit të Serbisë. Protestuesit kanë hedhur mjete të forta në drejtim të policisë. Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se protestat janë “dhunë politike” dhe nuk kanë të bëjnë me masat kundër koronavirusit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG