Ndërlidhjet

Shpërthim i fuqishëm në Bejrut të Libanit


Shpërthim i fuqishëm në Bejrut të Libanit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Një shpërthim i fuqishëm e ka goditur kryeqytetin e Libanit, Bejrut, disa ditë para se të shpallet aktgjykimi për vrasjen e ish-kryeministrit, Rafik Hariri. Raportohet për dhjetëra viktima dhe mijëra të plagosur.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG