Ndërlidhjet

Punëtorët e quajnë Lukashenkan gënjeshtar


Punëtorët e quajnë Lukashenkan gënjeshtar
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Punëtorët e një fabrike në Bjellorusi borohoritën "gënjeshtar" dhe "largohu" derisa presidenti, Alyaksandr Lukashenka, po mbante një fjalim. Protesta masive kanë shpërthyer në Bjellorusi, pasi opozita thotë se zgjedhjet presidenciale ishin të manipuluara.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG