Ndërlidhjet

Dhjetëra protestues dhe gazetarë të arrestuar në Minsk


Dhjetëra protestues dhe gazetarë të arrestuar në Minsk
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Policia bjelloruse ka arrestuar dhjetëra protestues dhe gazetarë që punojnë për media vendase dhe të huaja në kryeqytetin, Minsk. Protestat dhe grevat që kundërshtojnë rezultatet e zgjedhjeve presidenciale kanë hyrë në ditën e 19-të.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG