Ndërlidhjet

Evropa përsëri në izolim


Evropa përsëri në izolim
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00

Vende në gjithë Evropën kanë shtrënguar masat derisa rastet me COVID-19 po shënojnë rritje rekorde; një studim në SHBA sugjeron se përdorimi i maskave mund ta ulë ndjeshëm numrin e të vdekurve dhe provat klinike tregojnë për një përgjigje të fortë imunitare të një vaksine, duke rritur shpresat për suksesin e saj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG