Ndërlidhjet

Shkatërrimet nga tërmeti në Turqi


Shkatërrimet nga tërmeti në Turqi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:47 0:00

Një tërmet i fuqishëm në Detin Egje ka tronditur Turqinë dhe Greqinë. Ministri i brendshëm i Turqisë tha se gjashtë ndërtesa në provincën perëndimore të Izmirit u shkatërruan.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG