Ndërlidhjet

A do të vaksinoheshit kundër COVID-19?


A do të vaksinoheshit kundër COVID-19?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Radio Evropa e Lirë ka pyetur qytetarët Gentiana Hasani, Hajriz Beqiri, Arbenita Hoti dhe Elona Balaj nëse do të vaksinoheshin kundër COVID-19.

XS
SM
MD
LG