Ndërlidhjet

Dy vaksina premtuese dhe rruga e gjatë e shpërndarjes


Dy vaksina premtuese dhe rruga e gjatë e shpërndarjes
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:26 0:00

Rezultatet paraprake të lëshuara këtë muaj tregojnë se dy vaksina të ndryshme ka të ngjarë të jenë të sigurta dhe efektive në parandalimin e COVID-19. Por, procesi i prodhimit dhe shpërndarjes së dozave në një shkallë të gjerë, duket të jetë i gjatë dhe i komplikuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG