Ndërlidhjet

Kush ishte Maradona?


Kush ishte Maradona?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Futbollisti që për shumë argjentinas konsiderohej si Zot, Diego Maradona, ka vdekur në moshën 60-vjeçare. Nga një jetë të lavdishme në futboll dhe një jetë tjetër private të shthurur, ky ishte Maradona. Përgatiti: Ibrahim Berisha

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG