Ndërlidhjet

Vështirësitë për të votuar


Vështirësitë për të votuar
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

Shumë shkolla në Prishtinë dhe vende të tjera nuk kanë shteg të veçantë për persona më nevoja të veçanta. Në Shkollën e Mjekësisë Ali Sokoli në Prishtinë, personeli i qendrës së votimit, është parë duke ndihmuar këta persona që të ngjiten në katin e dytë të shkollës për të votuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG