Ndërlidhjet

Lajçak - Vazhdimi i dialogut, brenda javësh


Lajçak - Vazhdimi i dialogut, brenda javësh
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian në dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak, thotë në një intervistë për Radion Evropa e Lirë se takimi i parë midis kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pritet të ndodhë brenda disa javësh.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG