Ndërlidhjet

Një nënë e sprovuar ndihmon fëmijët me autizëm


Një nënë e sprovuar ndihmon fëmijët me autizëm
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Prindërit e Goranit thonë se ai është një lexues i avancuar që i pëlqen të mësoj gjuhë të ndryshme. Por ai gjithashtu ka një formë të lehtë autizmi, me vështirësi për t’u shoqëruar dhe për të komunikuar. Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Ibrahim Berisha

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG