Ndërlidhjet

Pesë gjëra që duhet t’i dini për konfliktin e fundit izraelito-palestinez


Pesë gjëra që duhet t’i dini për konfliktin e fundit izraelito-palestinez
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:09 0:00

Militantët e Hamasit në Rripin e Gazës dhe ushtria izraelite përsëri kanë filluar të luftojnë. Dhuna filloi gjatë protestave në xhaminë Al-Aksa dhe tash po vazhdon me raketa. Këtu janë pesë gjëra që duhet të dihen në lidhje me konfliktin e fundit vdekjeprurës. (Përgatiti: Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG