Ndërlidhjet

Kthehet ekipi i xhudos në Kosovë me dy medalje të arta


Kthehet ekipi i xhudos në Kosovë me dy medalje të arta
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Kosova ka organizuar pritje shtetërore për xhudistet, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, të cilat në Lojërat Olimpike Tokio 2020, fituan medalje të arta olimpike. Ceremonia kryesore e pritjes së ekipit të xhudistëve u mbajt në sheshin "Nëna Tereze" në Prishtinë ku ishin mbledhur qytetarë të shumtë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG