Ndërlidhjet

Viktima dhe të plagosur nga shpërthimi në Afganistan


Viktima dhe të plagosur nga shpërthimi në Afganistan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Dy shpërthime kanë ndodhur pranë aeroportit të Kabulit në Afganistan. Raportohet për viktima por ende nuk dihet numri i saktë. Ndërkohë janë publikuar pamje të të plagosurve që dërgoheshin në spitale. Më shumë se 82,000 njerëz janë nxjerrë tashmë me aeroplanë nga Kabuli, i cili ka rënë në duart e talibanëve më 15 gusht.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG