Ndërlidhjet

Përleshja mes protestuesve dhe Policisë në Mitrovicë të Veriut


Përleshja mes protestuesve dhe Policisë në Mitrovicë të Veriut
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:28 0:00

Banorët lokalë në Mitrovicë të Veriut më 13 tetor kundërshtuan një aksion të kontrabandës të Policisë dhe Doganës së Kosovës. Policia njoftoi se deri në mesditën e 13 tetorit, gjashtë zyrtarë policorë u lënduan dhe tetë persona u arrestuan.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG