Ndërlidhjet

OBSH: Evropa rriti numrin e të infektuarve në botë


OBSH: Evropa rriti numrin e të infektuarve në botë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Rusia urdhëron punonjësit e shtetit dhe shumë të tjerë të qëndrojnë në shtëpi për një javë për të ndaluar përhapjen e COVID-19; autoriteti më i lartë i barnave në SHBA miraton vaksinën e Pfizerit për përdorim

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG