Ndërlidhjet

Kroacia përdor dronë për rimbjelljen e pyjeve


Kroacia përdor dronë për rimbjelljen e pyjeve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Fluturake të telekomanduara, që shpërndajnë fara, po lëvizin nëpër qiejt e Kroacisë, në një përpjekje ajrore për t’i rimbjellë pyjet e largëta, të dëmtuara nga zjarret - një iniciativë të cilën mbështetësit e saj synojnë ta promovojnë nëpër botë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG