Ndërlidhjet

Izolim e protesta në mbarë Evropën


Izolim e protesta në mbarë Evropën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:34 0:00

Mbyllja e katërt në nivel shteti, kundër koronavirusit ka filluar në Austri. Restorantet dhe dyqanet joesenciale janë mbyllur derisa qytetarët mund të largohen nga shtëpitë për arsyeje shumë të kufizuara. (Përgatitën: Teuta Arifaj dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG