Ndërlidhjet

Gazetarët ikin nga granatimet në Irpin


Gazetarët ikin nga granatimet në Irpin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Pasi dëgjuan zhurma të shumta të granatimeve, gazetarët e mediumeve ndërkombëtare që ishin në qytetin Irpin, që gjendet në afërsi të Kievit, vrapuan për t’u larguar teksa bombardimet e forcave ruse vazhdonin. Bashkë me gazetarët, u larguan edhe disa qytetarë. (Përgatitën: Taulant Qenaj dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG