Ndërlidhjet

Qytetarët në Prishtinë për rritjen e çmimeve


Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Qytetarët nga Prishtina Adelina Hajrizi, Sali Salihu, Lule Isufi dhe Durim Kurtolli kanë folur për Radion Evropa e Lirë lidhur me rritjen e çmimeve.

XS
SM
MD
LG